Cysty na jajniku po stosowaniu wkładki Mirena
Witam. Tydzień temu przeszłam kolejne okresowe badanie ginekologiczne(dodam ze badam sie regularnie).1.Badanie usg i mammografia piersi oraz cytologia bardzo dobre,natomiast na lewym jajniku mam dwie cyst(torbiele)55mm.i39mm.scianka cienka w środku plyn( nie krew)lekarz powiedział ze mogła to spowodować wkładka hormonalna Mirena i po 3 miesiącach powinny same zginąć,mam wizytę za 3 miesiące to długi czas.Codziennie o tym myśle boje sie czy nie grozi mi rak jajnika prosze o pomoc.Dziekuje Aneta.

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Torbiele są zmianami typu łagodnego. Proszę zastosować się do zaleceń ginekologa oraz udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.