Czas stosowania leku Controloc i uprawianie sportu przy zespole Mallory'ego-Weissa

Zespół malorego weissa jak długo stosuje się lek o nazwie controloc 20 czy można czynnie uprawiać sport pływanie bieganie siłownia dziękuję za pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez pełnego obrazu klinicznego nie można określić czasu przyjmowania leku oraz możliwości wdrożenia aktywności fizycznej. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.