Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czego moje objawy ciąży znikły?

Witam Jestem obecnie w 22 tygodniu ciąży. Byłam tydzień temu na badaniach i wszystko z dzidzia dobrze. Ale zaczęłam się martwić bo od paru dni nie mam żadnych objawów ustąpił bol piersi choć towarzyszyl mi cały czas, cukry zaczęły spadać choć nie mogłam ich zbić. Czy oznacza to coś złego? Martwię się bo jestem po jednym poronieniu.
KOBIETA, 23 LAT 12 miesięcy temu

Poród u kobiet zainfekowanych wirusem opryszczki

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam, jeżeli przeszła Pani poronienie, to warto szczególnie uważnie obserwować swój organizm i pojawiające się sygnały. Brak dolegliwości ciążowych zazwyczaj nie bywa powodem do zmartwienia, choć oczywiście warto to skonsultować z ginekologiem prowadzącym ciążę – z uwagi na Pani historię. Natomiast zmniejszenie się lub całkowite ustąpienie dolegliwości, takich jak mdłości czy wymioty zazwyczaj ma miejsce ok. 3. miesiąca ciąży, ale niektórym kobietom te dolegliwości mogą doskwierać dłużej. Z kolei częstomocz, tkliwość, obrzmienie piersi czy przyrost wagi raczej powinny towarzyszyć przez całą ciążę. Obszerny materiał dotyczący symptomów ciąży w poszczególnych trymestrach odnajdzie Pani pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/objawy-ciazy.
Jeśli zaś wszystkie dotychczas dokuczliwe symptomy ciąży znikają gwałtownie, wymaga to sprawdzenia – warto, by zostało wykonane badanie USG. Tutaj znajdzie Pani sugestię naszego eksperta, proszę się z nią zapoznać: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/brak-objawow.
Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy