Czerwone plamki pod penisem - co to jest?

Zaobserwowałam u narzeczonego pod członkiem czerwone nieregularne plamki wpadające w kolor siny. Końcówka napletka też jest czerwona. Co to może być i czy jest zaraźliwe? Dziękuję!

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przyczyną objawów może być niestety infekcja narządów płciowych. Jeżeli tak, nie można wykluczyć że może stanowić zagrożenie dla Pani, bowiem podczas współżycia może dojść do przekazania infekcji.

Być może dolegliwości są spowodowane reakcją uczuleniową lub podrażnieniem.

Na podstawie samego opisu niestety nie ma możliwości postawienia rozpoznania. Proszę porozmawiać na ten temat z Parterem i zachęcić go do wizyty u dermatologa.

Pozdrawiam