Czerwone plamy i duszności po Bisoprololu

jakim lekiem mozna zastapic bisoprolol ?stosuje go od 4 lat a teraz mam czerwone plamy i dusznosci a takze zwiekszona liczbe trojglicerydow

Mało prawdopodobne jest że po 4 latach stosowania, dopiero teraz wystąpiły u pani działania niepożądane bisoprololu, jeśli nie nastąpiła np zmiana w dawkowaniu, czy w rodzaju stosowanego preparatu zawierającego bisoprolol. Proszę jednak powiadomić niezwłocznie Pani Lekarza który przepisał ww lek.