Częste bóle brzucha i głowy a odżywanie

Witam . Mam 18 lat 185 cm wzrostu 90 kg . Od 2 tygodni mam częste bóle brzucha i też głowy ale nie są to aż tak nasilające da się funkcjonować. Gdy nic nie jem jest wszystko ok . Jem dziennie 160 g białka 300 g węglowodanów i 80 g tłuszczy białko o pół kg twarogu dziennie ,chleb każdego rodzaju,kako,dżemy,mleko płatki kukurydziane itp. Ćwiczę na siłowni i czasem biegam. Czy to może być od złego jedzenia te bóle żółądka i głowy ? Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Bóle głowy i brzucha mogą mieć bardzo różne podłoże. Bez konkretnych badań nie jestem w stanie postawić diagnozy. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który po wywiadzie skieruje Pana na badania.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk