Ustalenie kaloryczności posiłku

proszę mi powiedziec,ile kalorii mialy moje posilki w dniu dzisiejszym:7 kromek chleba zytniego,pomidor, 2 plastry szynki drobiowej,garsc pietruszki,szczypiorku,4 lyzeczki masla,ok.120 g twarogu poltlustego,zupa pomidorowa zabielana z ok.5 lyzkami makaronu,banan.

Ustalenie dokładnej kaloryczności spożytych przez Panią posiłków nie jest możliwe, gdyż brak jest konkretnych gramatur oraz składu surowcowego potraw jakie Pani zjadła. Na podstawie podanych informacji mogę określić, że posiłki miały kaloryczność w zakresie około 1200 kcal (ale bez receptur ilość ta może różnić się nawet o +/- 300 kcal).