Zawartość kalorii w zjedzonych posiłkach

Czy moje posolki byly zdrowe?Jest dopiero godz.15,a mam obawy,ze pochlonelam zbyt duzo kcal.Zjadlam 4.5 kromki chleba razowego zytniego,ok.9 lyzeczek serka natural.homogen.3%tł(Pilos),ok.8 łyżeczek miodu,tuńczyk w sosie własnym(ok.100g),wiorki kokos.(ok.7 lyzeczek),3 liscie salaty,pomidor,garsc sczypiorku,plast.szynki drob.,serek wiejski naturalny(Pilos),3 wafle ryzowe For Fit(100%ryz brazowy)1 wafel ma 36 kcal,3 gotowane ziemniaki,cukinia w zalewie(ok.6 lyzek),male jablko,2.5 lyzeczki musztardy

Witam, nie wiem jakie jest Pani zapotrzebowanie na składniki pokarmowe i energię (brak danych antropometrycznych i o aktywności fizycznej), ale czytając skład posiłków....pozostawia wiele do życzenia. Warto byłoby żeby skorzystała Pani z porady profesjonalisty, gdyż panuje totalny chaos w Pani żywieniu. Jada Pani praktycznie co chwilę (wnioskuję to z podanego asortymentu i ilości), ogromna ilość cukru (8 łyż.miodu!!!), tłuszczu i wafli ryżowych, które niczego poza kaloriami nie wnoszą. Zapraszam na konsultację (w gabinecie lub online) www.dietoterapia.waw.pl
Pozdrawiam serdecznie