Częste burczenie, kolki i pulsowanie w brzuchu - co to takiego?

Burczy mi brzuch, jakby podbrzusze. Mam kolki czasem i pulsuje mi brzuch.Jest to bardzo denerwujące i następuje bez żadnej przyczyny. Mam 14, no już prawie 15 lat, o ile to ma jakieś znaczenie. Proszę o odpowiedź. Miałam jakieś bakterie, które mi odkryto przez gastroskopię, ale to raczej nie od tego, bo wybrałam już antybiotyki i wszystko jest ok.
ponad rok temu

Witam,

Na podstawie informacji przedstawionych w pytaniu trudno ocenić, czy Twoje dolegliwości są patologią i co może być ich przyczyną. By to ocenić konieczne jest uzupełnienie wywiadu lekarskiego i badania fizykalnego, dlatego doradzam wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam