Częste przemęczenie i brak chęci do życia

Nie wiem co mi dolega czeste przemeczenie brak chceci do zycia , zmeczenie w pracy w szkole , pracuje w biedronce , wlacza mi sie taki zamul jakbym byla zupelnie gdzie indziej wtedy wogole nie reaguje on coraz bardziej sie nasila , bardzo czeste zawroty glowy , gdy wstane , gonie pociag , gdy podniose cos ciezkiego , czasami nawet czesto zupelnie bez powodu ,obdlenia tez sie zdarzaja,skurcz w prawej lydce wieczorami nie idzie wtedy wytrzac .najgorsze ze w pracy podejrzewaja ze cos biore a ja nic

Polecam następujące działanie: 1. udać się do lekarza POZ i wykonać podstawowe badania lekarskie. Badania te wskażą czy nie jest to np. anemia lub innego rodzaju zaburzenie natury fizjologicznej, które można zlikwidować poprzez odpowiednie leki czy suplementację. 2. jeżeli badania medyczne nie wskażą żadnych zmian, wtedy warto udać się na konsultację psychologiczną. Opisywane trudności wchodzą w spektrum zaburzeń nastroju i jeżeli takowe rzeczywiscie mają miejsce - należy podjąć ich terapię. 3. proszę nie czekać, gdyż raczej "samo nie przejdzie". Pozdrawiam.