Częste uczucie omdlenia a planowanie ciąży

od pewnego czasu mam dziwne obiawy uczucie ze zaslabne ,sucho w gardle ,wszystko mnie boli, uczucie jak bym chodzila po chmurach , bylam u kardiologa, neurologa,endokrynologa i wszystko jest ok a ja dalej nie wiem co mi jest .Cgcialabym zajsc w ciaze ale nie wiem jak ja sobie poradze z tymi dolegliwosciami i czy nic nie stanie sie dziecku

To może być początek choroby, jeśli tylu specjalistów jej jeszcze nie wykryło.
Suchość w gardle i bóle ciała mogą wynikać np. z zespołu Sjogrena - trzeba wykonac przeciwciała SSA i SSB.