Częste zgagi pomimo diety

witam, od poczatku bierzącego roku mam czeste zgagi... można powiedziec ze codziennie, robiłem juz diety, zostałem juz przez 2 tygodnie na chlebie i wodzie, robiłem badania watroby, trzustki i na helikobakter ale wszytko jest ok... co mi moze byc?

Renata GrzechociĹska

Wskazane jest włączenie odpowiedniego leczenia, proszę w tym celu udać się do lekarza rodzinnego.