Czy bąble na udach mogą być powiązane z powiększeniem się węzłów chłonnych?

Witam. Mam dwa problemy nie wiem czy są ze sobą powiązane. Kilka dni temu na udach pojawily mi się bąble jak po ukaszeniach komara. Myślałam że to jakaś wysypka lub uczulenie. Dzisiaj rano wyczulam (chyba) powiekszone węzły chłonne pachwinowe. Co to może oznaczać

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena w bezpośrednim badaniu proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego