Czy ból zęba 3 lata po leczeniu kanałowym jest związany z nerwicą?

Dzień dobry Trzy lata temu miałam trutego zęba i leczyłam go kanałowo (piątka górna) pod mikroskopem. Od czasu zakończenia do tej pory ząb mnie boli przy stukaniu, myciu zębów. Od roku pojawił się dodatkowy ból, szczypanie między szóstką (właściwie siódemką która przywędrowała na miejsce szóstki) a piątką. Dentysta załamuje ręcę, nic nie widzi, miałam robione zdjęcie pantomograficzne zębów...Czy może to być na tle nerwowym?

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl