Czy Bupropion może nasilać lęki?

Czy bupropion może nasilac lęki?czy doda mi energii,zwiększy napęd?on blokuje wychwyt zwrotny dopaminy i noradrenaliny?od 3 lat biorę sertraline50mg.obecnie od 2tyg nadal leżę,nie wychodzę,nie myje się,nie wstaje.lecze się na depresję,zok,agorafobie,zespół lęku napadowego.od dawna nie wychodzę nawet na ulicę.aktualnie mieszkam w malej miejscowości.czy dostępnosc wellbutrinu jest dużo gorsza niż ssri?proszę o odpowiedź psychiatre.trace wiarę w wyzdrowienie.

Witam

leczenie farmakologiczne na pewno złagodzi dolegliwości, które Pani opisuje, może jednak warto byłoby rozważyć podjęcie psychoterapii? Może Pani skorzystać z pomocy psychoterapeuty w ramach NFZ w rejonowej poradni zdrowia psychicznego.Proszę zadbać nie tylko o leczenie objawu, ważne jest również usunięcie przyczyny generującej dolegliwości, które Pani opisuje!

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Polecam hipnoterapię solution focused. W 8-12 tygodni odstawisz leki i przywrócisz prawidłowy przepływ pozytywnych chemikaliów, i bedzie to permanentne.

Ludzie apeluję o rozsądek i weryfikację lekarzy,którzy przepisują SSRI, leki tego typu były "modne" 40ści lat temu!!!

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz