Lęk przed czestym wypróżnianiem się u 26-letniego mężczyzny

Od dłuższego czasu mam obawy, że jak wyjdę z domu to zachce mi się kupę i nie będę miał jej gdzie zrobić. To powoduje, że muszę sie załatwiać przed wyjściem nawet kilka razy a potem cały czas się tym stresuje. Byłem już u psychiatry i niestety ale zlecił mi tylko leki...Czy jest szansa na wyjście z tej sytuacji bez brania leków?

Witam,

zachęcam do spotkania się z psychoterapeutą. Przy czym proszę nie przerywać leczenia farmakologicznego bez konsultacji z lekarzem. W gabinecie psychoterapeutycznym będzie mógł Pan bezpiecznie porozmawiać o trudności i znaleźć odpowiednie sposoby poradzenia sobie z nią.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Polecam hipnoterapię solution focused.

Franciszek Bartkiewicz

Witam,

w leczeniu tego rodzaju lęku badania wskazują na skuteczność psychoterapii, dlatego też polecam skontaktowanie się ze specjalistą – psychologiem/psychoterapeutą.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel