Czy cebulki włosów zostały uszkodzone?

Ostatnio ktos pociagnal mnie za wlosy. Trwalo to moze minute, jednak zaraz po zobaczylam wypadajace wlosy. Minelo 2,5 tyg a moje wlosy nadal wypadaja w duzej ilosci ( widze je na ubraniach, szczotce itd). Wczesniej moje wlosy praktycznie nie wypadaly. Moje pytanie to czy mozliwe jest aby zostaly uszkodzone mechanicznie cebulki wlosow I ze wlosy beda teraz wypadac? Dodam ze skalp wyglada normalnie, nie na zadnych zmian na skorze, natomiast odczuwam miejscowo lekki dyskomfort na skorze glowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć