Czy ciemna barwa krwi może spowodować zator?
Witam wczoraj pobieralem krew i byla gesta i ciemna w dodatku za drugim razem udalo sie pobrac krew ekg , usg jamy mam wporzadku ale sie przerazilem co to moze byc bo strasza mnie ze moge zostac zatoru i umrzec bo to z krzepliwoscia cos

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Może był Pan po prostu odwodniony? Czy są jakieś objawy? W razie niepokoju sugeruję wykonać badanie morfologii oraz krzepnięcia : APTT i INR.
Pozdrawiam