Czy córka jest homoseksualna?

Witam , mam problem z moja 13 letnia córka , gdy miała 12, 5 roku obciela wlosy na krótko zaczęła nosić męskie ubrania , wyrzucił wszystkie maskotki z pokoju , ma już wybrane męskie imię. W domu nie zauważyłam żeby używała końcówek rodzaju męskiego. Jej orientacja seksualną jest ze podobaja jej sie chłopcy i dziewczyny . Jeszcze 6mc temu była normalna dziewczynka , a tu taki buntownik. W wszyscy jej znajomi o tym wiedzą, szkola i zajęcia poza szkolne bez skrępowania o tym mówi ,

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!
www.grabowski.gr
seksuolog@grabowski.gr

Dzień Dobry Pani,

Co do Pani obaw, to rozpoznanie orientacji seksualnej, w wieku trzynastu lat
jest niemożliwe.

Z Pani opisu wnioskuję, że zachowanie "buntownicze" i zmiany w wyglądzie Pani Córki
mogą przemawiać za chwilową fascynacją płcią męską, gwiazdorem, co metaforycznie może być prezentacją swojej niezależności i siły.

Z przesłaniem dla Pani i Córki wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com