Czy da się wyleczyć boreliozę?

Witam! Mam 17 lat, mama jest w wieku 45 lat, 2 lata temu stwierdzono u niej boreliozę. Pół roku po jej wykryciu moja mama zaszła w ciążę i niestety dostala tylko 1 antybiotyk, ponieważ musiała wstrzymać leczenie ze względu na moje brata. Obecnie ma on 14 miesięcy. Odkąd pamiętam mieliśmy w domu koty, gdy były chore szliśmy do weterynarza, jednak gdy zwierzę miało kleszcza mama usuwała je sama. Teraz ma problemy z większością stawów, kleszc jej nie ugryzł. Jest szansa, że. W pełni wyzdrowieje? :(

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka i oznaczenia w kierunku boreliozy a także wykluczenie innych przyczyn dolegliwości bólowych stawów. proponuję udać się do lekarza reumatologa.