Czy dieta i aktywność fizyczna mogą zbić trójglicerydy?

Witam , odebrałem badania triglicerydow wynosi on 458 ,reszta lipidów w normie ,czy dieta i większa aktywności fizyczna może zbić do normy triglicerydy, czy muszę brać już leki do końca życia , dodam że mam 42 lata.

Witam serdecznie,

dietą i aktywnścią fizyczną można zbić wysoki poziom trójglicerydów. Wielu moim pacjentom to się udało :)

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk