Czy dłuższe stosowanie argininy jest bezpieczne?

Witam mężczyzna 39l.Mam stwierdzone nadciśnienie 150/90.Ciśnienie jest w normie po lekach średnie w przedziale 120-130/75-85.Ostatnio lekarz zalecił mi przyjmować lek telmizek 20mg raz dziennie,2xdziennie pic olej z czatnuszki i 1saszetke argininy Medargin.Moje pytanie dotyczy argininy czy dłuższe stosowanie jest bezpieczne?Czytałem w różnych badaniach różne opinie...te dobre i te złe ze powoduje przy dłuższym stosowaniu fermy odwrotny od zamierzalego czyli wzrost ciśnienia.

Nadciśnienie nie leczy się preparatami ziołowymi ze względu na kompletny brak skuteczności. Stosowanie argininy, tym bardziej przewlekłe, jest kompletnie zbędne. Jeśli preparat Telmizek jet dobrze tolerowany to proszę zażywać go w przepisanej dawce, Poza tym można zastanowić się nad prawidłową dietą i jakąś odpowiednią dla pana aktywnością fizyczną. Nic więcej nie trzeba. Telmizek raz dziennie i można zająć się innym ciekawszymi zajęciami niż ziołolecznictwo.