Czy ginekolog jest w stanie wykryć takie poronienie po 2-3 tygodniach?

Witam. Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat poronienia samoistnego. Czy ginekolog jest w stanie wykryć takie poronienie po 2-3 tygodniach? I czy występują wcześniej jakieś objawy, np bóle podbrzusza, bóle krzyża?? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Objawy zależą od wieku ciążowego, im ciąża jest starsza tym objawy zazwyczaj są bardziej nasilone. Po 2-3ech tygodniach od poronienia - zależnie od zaawansowania ciąży ginekolog może zaobserwować jeszcze rozpulchnioną błonę macicy, powiększoną macicę itp.