Czy guzek w zakrzepicy jest ruchomy?

Mam zakrzep brzeżny odbytu, byłam u chirurga proktologa i taka postawił diagnozę. Guzek głównie po nocy chowa się, natomiast w dzień to się pojawia to troche chowa. Od dwóch dni biorę m in distreptaze. Czy guzek w zakrzepicy jest "ruchomy" tzn może się chować i pojawiać ponownie oraz jak długo może trwać leczenie zachowawcze?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od wielkości , proszę kierowac się zaleceniami lekarza badającego