Czy iść do kardiologa, czy tylko panikuję?

/mam takie pytanie , w tamtym roku w maju mialam stan przed zawałowy , a mam 28 lat, miało to miejsce w pracy za granica, miałam wtedy zrobione ekg, badania krwi i wtedy lekarz mi powiedział ze to stan przed zawałowy, potem zrobiono mi usg i miałam założony holter, badania te wyszły dobrze, i za dwa dni zostałam wypisana do domu i trzy dni pozniej przyjechałam do polski do domu, Od tamtej pory bardzo czesto odczuwam bol , kłocie czasem takie sciskanie, przygniatanie. ciezko mi sie wtedy oddycha. nie wiem co mam robic, czy isc do kardiologa czy poprostu ja panikuje, wiem ze nie powinnam sie denerwowac ani stresować, ale tak sie nie da, i ja juz taka jestem ze bardzo wszystko przezywam, i sie denerwuje, nie wiem co mam robic, przyznam sie ze chciała bym jeszcze wyjechac do pracy ale boje sie ze znowu moge zasłabnać stracic przytomnosc i znalesc sie w szpitalu,

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zbada Pani stan, zleci badania dodatkowe i w razie potrzeby skieruje Panią do kardiologa. Pozdrawiam!