Czy istnieje minimalna ilość węglowodanów, które dziennie trzeba spożyć?

Czy unikać jedzenia swojskiego domowego peklowania i wędzenia mięsa ,Czy istnieje minimalna ilość węglowodanow które dziennie trzeba sporzyć,Czy tylko zachować proporcję B 1g,,,,,,T 2,5-3,5g,,,W 0,8g..mam wzrost 176cm,,,92kg waga...średnia aktywność fizyczna.choruję tylko na łuszczycę.Jnnych chorób nie ma.Czyw diecie optymalnej korzystać z mięs drobiowych i ryb ,czy raczej lepiej wykorzystywać białka źółtek,mięsa wieprzowego i innych zwierząt.Jaki udział w bilansie proporcji utrzymywac z oliwy

Radziłabym rezygnację z diety optymalnej, ponieważ może ona przynieść więcej szkody niż pożytku.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Jak kazda dieta, rowniez dieta optymalna ma swoje plusy i minusy. Aby dobrze dopasowac do siebie diete nalezy przede wszystkim znac dominacje biochemiczna swojego organizmu. Szybkosc procesow utleniania, stopien zakwaszenia, dominacje procesow katabolicznych, szybkosc procesow starzenia wolnorodnikowego, grupe krwi i jeszcze kilku innych rzeczy. Pan tego nie zna, wiec najpierw sugeruje wykonac badanie APW (analiza pierwiastkowa wlosow), wiecej informacji na www.arkadia-klinika.pl a dopiero potem brac sie za diete. I pomimo tego ze dieta optymalna jest akurat w pana przypadku chorobowym, akurat dobrym pomyslem. To jednak z cala stanowczoscia sugeruje najpierw APW. Wtedy te pytania ktore Pan zadaje nie beda zagadka, tylko konkretna odpowiedzia. Pozdrawiam.