Czy ja jestem normalny ?

Witam wszystkich tutaj na forum. Mam 16 lat jestem chłopakiem. Od jakiegoś czasu, no może od 2 lat, coś jest nie tak ze mną. Mam dziwne myśli samobójcze, wszystko wydaje mi sie bez sensu, brak mi ambicji wolałbym umrzeć. Często przed snem słyszę jakąś muzykę w głowie lub głosy.

Nieraz też mam coś takiego, że jak zamykam oczy to widzę trupy. Po prostu nie mam na nic siły. Miałem ciężkie dzieciństwo, nie powiem, ale nie widzę w sobie dalszego sensu życia, chciałbym umrzeć... Nigdy nie byłem u żadnego psychiatry ani nic. Nie wiem co robić.

Witam!

Opisane przez Ciebie objawy są niepokojące. Problemy, o których piszesz, są poważne i wymagają szybkiej reakcji. Warto, żebyś skonsultował się w sprawie swojego stanu z lekarzem psychiatrą. Przedstawione przez Ciebie problemy mogą się pogłębiać i przeszkadzać Ci w funkcjonowaniu.

Lekarz psychiatra, po postawieniu diagnozy, będzie mógł zadecydować o dalszych działaniach. Ważne, żebyś skonsultował się z lekarzem jak najszybciej i rozpoczął terapię. Leczenie pomoże Ci wrócić do równowagi i pozbyć się  przerażających, natrętnych myśli. Ustabilizowanie nastroju i zrozumienie swojego stanu, będą dla Ciebie bardzo pomocne przy powrocie do zdrowia.

Pozdrawiam