Czy jest jakaś skuteczna metoda, żeby dowiedzieć się konkretnie, gdzie jest ucisk?

Czy do EMG mozna zarzyć srodki przeciwbólowe??? Dwa razy robione EMG i w jednym cudem zrobiono gdzie wyszło"w osobnej czesci nerwu kulszowego(odbior z miesnia brzuchatego łydki) w punkcie proksymalnym stymulacji, zarejstrowano 2 potencjaly o bardzo duzej róznicy latencji co sugeruje ze czesc wlokien tego nerwu moze byc ucisnieta w tym odcinku" Przy drugim badanu już nie można było zrobić ze wzgledu na ból i obronę organizmu. Czy jest jakaś skuteczna metoda żeby dowiedzieć sie konkretnie gdzie jest ucisk???

Lek. Tomasz Budlewski

być może usg proponuje udać się do specjalisty neurologa aby ew pokierować w odpowiednie miejsce