Czy jest jakaś szansa, że mój tata wyzdrowieje po zawale serca i ostrym zapaleniu trzustki?

Witam tata w sobotę dostał zawału serca, do tego doszło ostre zapalenie trzustki. Na chwilę obecną wszystkie narządy już nie pracują. Trzustka się rozlała. Jest w śpiączce farmakologicznej. Serce jest osłabione z 60 do 30 uderzeń dostaje leki od serca. Czy jest jakaś szansa na to że tata wyjdzie z tego.

Lek. Michał Lenard

Szansa na przeżycie istnieje, choć jest niewielka przy niewydolności wielonarządowej. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarzy, którzy zajmują się pacjentem i od nich uzyskiwać informacje dotyczące rokowania. Pozdrawiam!