Czy jest jakaś szansa, że zarodek się jednak pojawi?
Witam, ostatnia miesiączkę miałam 13.03.,badanie USG w 5t3d GS 0,94 mm. Kolejne badanie w 7t3d GS 30mm ys 0,27mm. Bhcg oznaczone w tym samym dniu 31420. Dwa dni później 35114. Czy jest jakaś szansa,że zarodek się pojawi? Czy mogę czekać na poronienie

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
brak widocznego zarodka w siódmym tygodniu ciąży może świadczyć o nieprawidłowościach lub obecności ciąży pozamacicznej. Może to być również ciąża młodsza niż wynika z ostatniej miesiączki.
Szczegółowych informacji udziela jednak zawsze lekarz prowadzący, który wykonuje badania i jest w stanie wypowiedzieć się na ten temat szerzej. Proszę spróbować być dobrej myśli.
Odpowiedzi ekspertów na podobne pytania znajdzie Pani pod poniższymi linkami. Być może okażą się one pomocne:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/brak-widocznego-zarodka-w-7-tygodniu-ciazy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/brak-zarodka-w-7-tygodniu-ciazy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/7-tydzien-ciazy-dlaczego-nie-widac-zarodka.