Czy jest jakiś sposób na pocenie się twarzy?

Mam wrażliwą cerę, w dodatku bardzo łatwo się czerwienię. Kiedy np. wrócę z roweru musi minąć jakieś 30min, nim odzyskam normalny kolor. Jednak najgorsze jest to, że kiedy się pocę to głównie na twarzy. Ostatnio, podczas upałów, moja twarz jest non stop mokra od potu. Muszę myć ją co chwila, a nie zawsze mogę. Czy jest jakiś sposób na pocenie się twarzy oraz na problemy z czerwienieniem się?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna jest diagnostyka hormonalna. proponuję udać się dolekarza rodzinnego.