Czy jest możliwe, że ten lek działa na mnie w odwrotną stronę?

Witam. Nie wiem czy jest to możliwe ale dwa razy podchodziłam do leku o nazwie pramolan. Za pierwszym razem wzięłam go to nie zasnęłam całą noc, odstawilam go i następniej nocy zasnęłam. Wróciłam do niego kilka dni temu znowu wzięłam go na noc i znowu nie zasnęłam. Czy jest to możliwe że ten lek działa na mnie w odwrotną stronę?

Witam! Pramolan nie jest lekiem nasennym. Stosuje się go do leczenia zaburzeń lękowych, szczególnie z manifestacją somatyczną. Zaleca się przyjmowanie rano i w południe - czyli nie może mieć działania nasennego. Tego leku nie zalecamy także do podawania doraźnego. Preferowane są kuracje wielomiesięczne. Pozdrawiam W. Łuczkowski.