Czy jest możliwość leczenia chirurgicznego przetoki jelitowo-pochwowej?

Od 10 lat mam przetokę jelitowo- pochwową. Ujście przetoki znajduje się u ujścia pochwy natomiast drąży od jelita grubego, którego po resekcjach pozostało mi 10cm. Czy jest możliwość leczenia chirurgicznego?

Lek. Michał Lenard

Możliwości leczenia operacyjnego są określane u każdego pacjenta indywidualnie. Sugeruję wizytę u chirurga, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!