Czy jest szansa na automatyczne przytycie po rzuceniu palenia?

Witam, czy jest szansa na automatyczne przytycie po rzuceniu palenia, w sensie czy ma to wpływ na hormony? bez podjadania ...

Dzień dobry,

tycie podczas rezygnowania z palenia papierosów jest uwarunkowane niekontrolowanym podjadaniem, a nie gospodarką hormonalną.

Pilnując diety masa ciała nie powinna się zwiększać.

Pozdrawiam