Czy jest to po prostu zwykłe przeziębienie?

Dobry wieczór, 5 dni temu (12.09) poddałam się szczepieniu na żółtą febrę, ze względu na zbliżający się wyjazd do Afryki. Dziś, od samego rana, czuję się osłabiona. Bolą mnie mięśnie, mam dreszcze oraz podwyższoną temperaturą. Nie wiem czy mój stan zdrowia może być spowodowany szczepieniem, czy jest to po prostu zwykłe przeziębienie. Co powinnam zrobić?

Jeśli nie pojawią się inne objawy to trzeba czekać, wziąć leki p-gorączkowe, Reakcja na szczepionkę powinna przejść po 1-2 dniach, a objawy przeziębieniowe po ok 4 dniach. W razie wystąpienia innych objawów proszę zgłosić się do lekarza.