Czy jestem już anorektyczką ?

Mam 11 lat. Ważę ok. 42 kg. I mam ok. 150 wzrostu. Mam małą ''oponkę'' na brzuchu i lubię słodycze, tego nie ukrywam ;) Chodzę na piłkę nożną 1 raz w tygodniu, lekkoatletyka (pani każe nam ćwiczyć ok 2, 3godz z 2 przerwami) jestem dość wysportowana. Nie wiem, ale ćwiczę non stop i nadal mam ''oponkę''. Moja własna mama zwraca mi uwagę, żebym schudła. Marzę, żeby ważyć tyle co moja koleżanka z klasy, waży 30kg i ma 150 tak jak ja -_-'' to mnie przygnębia. A do tego jeszcze za 2 miesiące będę śpiewała przed prawie całą szkołą muzyczną. Czy mam schudnąć? Albo czy ta waga jest dobra? Liczę na szybką odpowiedź, no wiecie 2 miesiące

Witam serdecznie.

Twoja masa ciała jest prawidłowa, wręcz idealna dla dziewczyny o Twoim wzroście i w Twoim wieku.
Przy tak dużej aktywności fizycznej spokojnie możesz pozwolić sobie na słodycze.
Nie słuchaj opinii innych- masz prawo czuć się dobrze w swoim ciele.

Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za udany występ!!