Czy karmienie mojego malucha przebiega prawidłowo?

Witam. Jestem mamą 18tyg. maluszka od tygodnia synek przyjmuje żelazo w syropie, gdyż jego poziom z morfologi wynosi 7.1umol (dolna norma 11umol) Synek jest wczesniakiem z pogranicza dojrzałości (końcówka 36tyg.) urodził się z masą 3130g., a obecnie waży ponad 8kg. Jest wesoły, bawi sie. Martwi mnie jednak, poziomem tego żelaza oraz fakt, że na dobe spożywa 700-800ml mm-bebilon comford (100-135ml na raz, rzadko kiedy więcej). Od niedawna je co około 4godziny (6 razy/dobe) w dzień i w nocy. Jednak z opakowania mleka wynika, że powinien zjadać 6x150ml= 900ml. Wiem, że jestem bardzo przewrażliwiona, ale martwie się, że skoro od niedawna wykluczył jedno karmienie w ciągu dnia powinien zjadać więcej na raz, a tego nie robi i świadczy to o jakiś problemach zdrowotnych.

Każde dziecko je tyle, ile potrzebuje. Proszę rozszerzać już dietę o warzywa i mięso. Jeżeli przyrosty masy ciała są w porządku to taka ilość posiłków mlecznych wystarcza.