Czy kobieta będąc w pierwszym trymestrze ciąży może przyjmować wapno, wit C, wit D gdy jest przeziębiona?

Czy kobieta będąc w pierwszym trymestrze ciąży może przyjmować wapno, wit C, wit D gdy jest przeziębiona? Czy są jakieś bezpieczne wspomagacze odporności? Jak się uodparniać mając w domu chorowitego przedszkolaka?

Lek. Michał Lenard

Można stosować to, co Pani wymieniła. Witamina D powinna być przyjmowana według zaleceń lekarza, aby jej nie przedawkować. Pozdrawiam!