Czy mam zażywać więcej DHEA czy wrócić do HTZ?

W wieku 62 lat zakończyłam stosowanie HTS i przeszłam na 10 mg DHEA. Tę zmianę stosuję już od 6 tygodni.Odczuwam niestabilność temperatury ciała. Bywa mi bardzo zimno, potem gorąco i poty. Zmniejszył się też znacznie mój popęd seksualny. Czy mam zażywać więcej DHEA, czy wrócić do HTZ?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem z jakiego powodu zaprzestała Pani stosowanie HTZ, jednak w przypadku obecności objawów nieporządanych warto zmienić leczenie.