Czy mogą to być gruczoły mleczne?

Witam!!!Pół roku temu odstawiłam córkę od piersi a od dwóch dni odczuwam delikatne kłucie szczypanie w obu piersiach.Dodam że jestem 5 dni po miesiączce.Podczas samobadania nie wykryłam guzków ale czuję zgrubienia w całej strukturze piersi.Czy mogą to być gruczoły mleczne czy raczej coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć . Proponuje zgłosić się do lekarza ginekologa . Sadze ze warto jest oznaczyć poziom prolaktyny