Czy mogę łączyć trittico z olejkiem cbd?

Witam, zażywam trittico, bo mam zaburzenia snu czy mogę łączyć to z olejkiem cbd?

Nie ma przeciwskazań do łączenia tego leku z olejkiem cbd. Jednak nie ma też dowodów, że w/w olejek działa w zaburzeniach snu. Może warto pomyśleć o zwiększeniu dawki Trittico lub o dołączeniu drugiego leku. No i co ważne warto zadbać o higienę snu.