Czy mogę podawać 2-letniemu dziecku witaminy OmegaMarine Junior?

Mam pytanie czy mogę podawać dziecku 2letniemu witaminy OmegaMarine junior?

Lek. Marta Gryszkiewicz

A po co? Czy dziecko ma niedobory witaminowe? Z jakiegoś powodu ograniczenia w diecie? Nadmiar witamin jest dla rozwoju dziecka równie niebezpieczny jak ich niedobór. Najlepiej przyswajalne są witaminy z pożywienia, a nie sztuczne w tabletkach. Wskazane są one tylko i wyłącznie wtedy, gdy ich dostarczenie z pożywieniem jest niemożliwe lub niewystarczające.