Czy mogę przy Citabaxie przyjmować jakieś leki uspokajające?

Od 1,5 miesiąca przyjmuje Citabax 20 że względu na nerwicę lękową. Stosuję również trening relaksacyjny. Powoliłam zaczęłam odczuwać poprawę samopoczucia, jednakże zdarza się, że odczuwam wewnętrzne drżenie, czasami mam problem z zaśnięciem, a od wczoraj jest mi naprzemiennie raz zimno, a raz gorąco. W związku z tym zaczęłam się zastanawiać, czy mogę przy tym Citabaxie przyjmować jakieś leki uspokajające typu Valused, czy Baldivian Sen?

Witam! Przejściowo można uzupełnić leczenie podstawowe wymienionymi przez Panią "uspokajaczami", należy jednak o tym poinformować lekarza leczącego. Powodzenia. W. Łuczkowski.