Czy mogę się zarazić od męża koronawirusem?

Jestem w ciąży, 24 tydz. Jestem zaszczepiona 3 dawkami . Od 31 stycznia miałam objawy covida. Test pcr wyszedł pozytywny 7 lutego a robiłam 2, 3 i 9 lutego testy antygenowe i wskazywały negatywne. Obecnie mój mąż przechodzi covid, test pcr pozytywny 8 luty i antygenowe 11 i 13 lutego. Czy mogę się ponownie w tak krótkim czasie zarazić od męża?

Istnieje możliwość ponownego zakażenia np. innym wariantem wirusa, jednak jest to mało prawdopodobne po tak krótkim czasie od przechorowania. Proszę pamiętać, że w przypadku omicrona często występują fałszywie ujemne wyniki testów antygenowych.