Czy mogę wykonać zabieg na cellulit?

Witam, jestem po kilku operacjach po których pojawił mi się cellulit na pośladkach i tylnej części ud. Jest to dla mnie niekomfortowe ponieważ jestem jeszcze młoda, a nie mogę ćwiczyć z powodu bypassu w nodze i chorej nerki. Moje pytanie jest takie, czy pomimo takich problemów ze zdrowiem są zabiegi na cellulit, z których mogłabym skorzystać aby poprawić wygląd moich ud i pośladków? Zanim zaczęłam chorować biegałam i dużo ćwiczyłam, teraz ćwiczyć niestety nie mogę tak jak wcześniej wspomniałam, a po operacjach moja skóra na nogach jest w opłakanym stanie.

Dzień dobry,
nie napisała Pani jaki operacjom się poddała.
Porujnuję wizytę w gabinecie medycyny estetycznej. Lekarz po zapoznaniu się z Pani wywiadem chorobowym i po ocenie stanu miejscowego zaproponuję rozwiązanie.
Pozdrawiam serdecznie