Czy mogę znów chorować na Covid-19?

Witam, czy jeśli miałem COVID-19 w grudniu, to jest możliwość aby obecnie zachorować? Przechodziłem go w sumie lekko, jeden dzień lub dwa osłabiony. Moja siostra, która mieszka w innym mieszkaniu, ma COVID - widziałem się z nią cztery dni temu. A jeśłi juz zachoruje, czy może być ciężej niz w grudniu?

Jeżeli choroba byłą skąpoobjawowa to przeciwciał może być bardzo mało.

Można zrobić test na przeciwciałą, aby dowiedzieć się czy organizm jeszcze jest odporny.