Czy mogłabym odstawić Trittico z dnia na dzień?

Witam, w maju lekarz przepisał mi Trittico. Lek miał być stosowany z innym antydepresantem, niestety ten musiałam odstawać, ponieważ mój ogranizm źle na niego reagował, zostałam tylko przy leczeniu Trittico, ponieważ moi głównym problemem były zaburzenia snu. Nie brałam go codziennie, ale w momencie kiedy nie mogłam zasnąć. Dodam, że stosowana przeze mnie dawka to 1/3 tabletki. Od jakiego czasu zaobserwowałam u siebie zaburzenia pracy serca, często mam bardzo wysoki puls. W badaniach u kardiologa wszystko wyszło dobrze, badania krwi również nie wykazały żadnych nieprawidłowości, jednak lekarz zalecał żebym przerwała kurację tym lekiem. Czy mogę odstawić Trittico z dnia na dzień? Nie wywoła to żadnych powikłań? Nie będę czuć się gorzej?

Witam! Taką dawkę można odstawić od razu bez większego problemu. Jeżeli przyjmuje Pani 1/3 tabletki, to już bardziej się nie podzieli. Powodzenia W. Łuczkowski.