Czy mogłam sobie zaszkodzić, ćwicząc z elektrostymulatorem?

Witam, mam problem z WNM. 3 lata temu założono mi taśmę TOT, która dobrze się sprawuje, ale pozostał problem luźnej pochwy więc od dłuższego czasu ćwiczyłam mięśnie kegla przy pomocy elektrostymulatora “Nu-Tek“ ale nie zauważyłam żadnej poprawy a wręcz wydaje mi się że moje mięśnie są jeszcze słabsze, czy mogłam sobie zaszkodzić ćwicząc z elektrostymulatorem bez konsultacji z lekarzem? Dziękuję i pozdrawiam

W takim wypadku dobrym rozwiązaniem jest wykonanie zabiegu laserowego lub HIFU. Myślę że wykonanie tych zabiegów w odpowiedni sposób rozwiąże Pani problem. Proszę tylko zgłosić się do ginekologa który ma duze doświadczenie w laseroterapii , ponieważ zabieg nie jest równy zabiegowi :) . Pozdrawiam