Czy mogłam zatruć się jadem kiełbasianym?

Witam, od wczorajszego popołudnia mam bóle brzucha, jest mi niedobrze i bolała mnie głowa. Przebywałam dłuzszy czas na dworze, przy 30stopniowej temp. Zrobiłam sobie kanapkę z szynką i zostawiłam ją w samochodzie na jakieś 2h. Na dworze było ok 28stopni. Wróciłam do samochodu i byłam strasznie głodna, więc ją zjadłam. Wędlina nie pachniała dziwnie, stąd decyzja :/ Czy jest możliwe zakażenie jadem kiełbasianym? Dziś tylko boli mnie żołądek i jest mi niedobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze . Sadze ze Poprostu objawy przy błędzie dietetycznym , proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego