Czy mój pogarszający się stan psychiczny może być wynikiem źle dobranych leków?

Witam. Moja choroba zaczęła się rok temu.Gdy pracowałem w korporacji na 3 zmiany.Po urlopie gdy wróciłem do pracy na nocną zmianę nie mogłem spać przez cały tydzień wspomaganiem się tabletkami które przepisał mi lekarz pierwszego kontraktu to były jakieś nasenne już nie pamiętam.Meczylem się tak dwa miesiące.pozniej przyszła mi już bezsenność każdego dnia nie radzilem sobie z tym i popadlem w depresję. Było że mną już tak źle że chciałem popełnić samobojstwo.Lekarz psychiatra przepisał mi wtedy Asertin perazin chlorprotixen oraz trittico. Jednak dalej nie mogłem spać.Po miesięcznym zwolnieniu z pracy jak wróciłem do pracy to był koszmar ręce mi się trzęsly nie mogłem się skupić na pracy ale jakoś to przetrwałem.Myslalem że to tylko takie chwilowe i że przejdzie jednak nie przeszło.Poprisilem lekarza o zmianę leku i zmienił mi na rexetin po tym leku czułem się trochę lepiej.Minely tak 4miesiace i mnie wtedy znowu dopadło myśli samobójcze brak koncentracji i takie odrealnienie.Pan doktor kazał mi zwiększyć dawkę o jedna tabl jednak to i tak nic nie pomogło.Pojechalem do szpitala psychiatrycznego ale tam bardzo miła pani mnie nie chciała przyjąć bo bardzo dobrze sobie z tym radze i wystarczy wolne od pracy.a i kazała mi wziąść sobie relanium na noc Po spotkaniu z psychiatra przepisał mi jeszcze jeden lęk pregabaline.Czulem się dobrze ale wkrecalem sobie że choruje na chad albo inną chorobę w ogóle to miałem dziwne myśli takie wkręcanie się w nie np. że jestem gejem lub inne podobne. W ogóle w czasie tej choroby ja we wszystko wierzę co się o mnie mówi byle pierdola i ja się tym przejmuje biorę wszystko do siebie.i od razu zaczynam się źle czuć moje samopoczucie od razu spada.Teraz znowu przechodzę ciężki okres bardzo się tym stresuje nie mogę spać bolą mnie mięśnie boję się że to wraca.Moje pytanie jest takie czy to oznacza że mam źle dobrane leki czy to tak jest poprostu

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Zaprezentowane przez Pana aktualne symptomy, oraz odpowiedź Pana organizmu, na leczenie farmakologiczne, widziałabym jako potrzebę konsultacji z Lekarzem prowadzącym Pana.

Z mojej strony, inspirowałabym Pana do rozważenia psychoterapii, która równolegle
z zaleconą farmakoterapią, byłaby dla Pana efektywną/komplementarną formą terapii.

Serdeczności oraz tylko zadowalającego samopoczucia Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605